Podzimní program hudebního klubu pokračuje a 3. října se mohou těšit na krásný hudební zážitek nejen rodiče talentových žáků, které povede jejich učitel a známý akordeonista Vojtěch Szabó.

Ke svým žákům má skvělý pracovní i kamarádský vztah a snaží se z nich vychovat plnohodnotné muzikanty, kteří se nebojí ani improvizace. Koncert Vojtěch Szabó a žáci začíná v 19 hodin.

5. října si v klubu zahraje Devítka, která v roce 2017 oslaví 25 let činnosti. V jejím středu je kytarista, zpěvák a skladatel Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s Jindřiškou Brožovou mohli vídat i ve skupině Žalman a spol. Kapela v nové sestavě zahraje staré hity i naprosté novinky.

Na své si na podzim přijdou také milovníci jazzu. 12. října se mohou těšit na Limbo Tour 2017. Kapela Limbo patří již 13 let mezi špičku současného českého jazzu. Kapela je rozkročena mezi vícero žánry, v podstatě je nad nimi. 

15. října na milovníky divadla a klubové scény čeká detektivní hra Vražda v salónním kupé z pera geniálního myslitele Járy Cimrmana, kterou nacvičil divadelní spolek "DIVADLO NAHODILÝCH OCHOTNÍKŮ" - DNO z Vizovic.

Rovnou dvojkoncert chystá kapela HOP TROP. 18. a 19. října představí tvorbu Ladislava Kučery, jeho syna Roberta a přátel. Zazní písničky Silver Hill, Valouny nebo Obchodník s deštěm. Nebudou chybět ani známé hity jako je Amazonka, Tři kříže, a také vodácké písničky, které vznikly spoluprací souboru se známým spisovatelem Zdeňkem Šmídem.

Pořad je proložen vlastním osobitým vyprávěním příhod ze života protagonistů i jejich populárních kolegů - známých muzikantů. HOP TROP kromě živé hudby a svých nahrávek nabízí jako novinku posluchačům na svých koncertech knížku se všemi písničkami a mnoha fotografiemi.

Další jazzovou lahůdkou je koncert ADA DERLAG TRIO. Koncert se plánuje na 22. října. I přes svůj nízký věk má polka Aga Derlak všechny předpoklady stát se světovou hvězdou. Na absolutním vrcholu, na špičce současného jazzu se pohybuje mnoho žen, ale jen málo klavíristek a jen velmi málo tak moc talentovaných klavíristek jako je Agnieszska.

Milovníci bluegrassu si užijí večer 24. října. Hudební program chystají kapely Monogram + Jack's band. O dny později, 26. října se v Zelenáčově šopě rozezní kvalitní blues v podání kapely ZVA 12-28 band.

29. října se ve Zlíně zastaví Buckshot Gala, mladá jazzová kapela z jižní Francie. Muzikanti spolu hrají už několik let především vlastní skladby ve stylu moderního jazzu. Skládá především kytarista. Soubor má za sebou stovky klubových koncertů po celé Francii.

V posledním říjnovým koncertem bude vystoupení Frank Zappa Quartet, též FZQ. Kapela vznikla před 14 lety ve Vizovicích a svou tvorbou je výhradně zaměřená na tvorbu Franka Zappy. Koncert bude 31. října a jako všechny programy v Zelenáčově šopě začíná v 19 hodin.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.