Panel má integrovanou interní paměť, která umožnuje uložení až 100 snímků, zlepšuje kvalitu obrazu díky snížení šumu a oproti předchozím verzím je lehčí, odolnější a příjemnější při manipulaci.

„Snímek po expozici vidíme do dvou vteřin v náhledu a plně vykreslen je asi za šest vteřin na monitoru počítače. Nový panel nám umožní provádět vyšší počet snímků i mimo naše oddělení, například v situacích, kdy je pacient kvůli zdravotnímu stavu hůře mobilní a nemůže dorazit k nám na radiodiagnostické oddělení. Nejčastěji se v těchto případech jedná o pacienty oddělení ARO či JIP, kdy laborant přichází za nimi s pojízdným rentgenem,“ uvedl vedoucí laborant radiodiagnostického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí Bc. Tomáš Tejkl.

Na snímkovně má nyní personál k dispozici dva flat panely, což výrazně usnadňuje práci tím, že není nutné s vybavením tolik manipulovat mezi jednotlivými vyšetřeními. Vyšší počet provedených snímků zajistí také výkonnější baterie panelu, kterou může personál navíc snadno vyměnit za pomocí jedné ruky. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.