Multižánrový Epoque Quartet – to jsou čtyři vynikající sólisté na smyčcové nástroje, kteří předvádějí mimořádné hudební kreace v netradičních aranžmá.

Quartet výrazně posunul hranice kvartetního repertoáru a vyprofiloval se ve špičkový soubor, který je zván ke spolupráci celou řadou skvělých hudebníků z různých odvětví muzikantské branže. Ačkoliv skladby klasické kvartetní literatury zůstávají nedílnou součástí programů tohoto tělesa, citlivý přístup k netradičním aranžmá mu přináší nové možnosti využití smyčcových nástrojů a zároveň umožňuje nebývalou šíři repertoárového záběru.

Z výčtu nejzajímavějších projektů jmenujme turné s Danem Bártou a Ilustratosphere, spolupráci s kapelami Monkey Business, Tatabojs, Clarinet Factory, nebo koncerty a nahrávky s Michalem Pavlíčkem, Gregory Porterem, Lenkou Dusilovou, Robertem Balzarem, Ondřejem Brzobohatým, Tomášem Klusem, Kamilem Střihavkou, Lucií Bílou, Ewou Farnou, Gabrielou Vermelho, na poli klasičtějším pak s Radkem Baborákem, Ivanem Klánským, Ludmilou Peterkovou či Janem Kučerou.

Na diváky a posluchače se těší David Pokorný (1. housle), Vladimír Klánský (2. housle), Vladimír Kroupa (viola) a Vít Petrášek (violoncello).

V úvodu vystoupí žáci ZUŠ Kostka.

Vstupenky v předprodeji on-line a na pokladně kina Vatra. Děti do 10 let zdarma. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.