Na koncertech, které probíhají ve velkých halách, na hradech a zámcích a v letních amfiteátrech zpěvačku doprovodí její kapela Charlie Band.

„Na turné se velmi těším a pečlivě připravuji,“ prohlásila zpěvačka už na jaře. „A mám radost, že na svých koncertech budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné."

Koncertní turné začalo 22. března v brněnském Boby centru a vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně. V rámci své nejnovější show bude protagonistka nejen zpívat, ale také stepovat a hrát na konga a bicí.

Letošní rok zahájila zpěvačka vyprodaným koncertem v pražské O2 areně, kterým zakončila oslavy svého životního jubilea. Letos na podzim bude mít v pražském Divadle Broadway premiéru muzikál Kvítek mandragory, v němž zazní hity Heleny Vondráčkové. Zpěvačka zvažuje, zda si v detektivní komedii zahraje. Režisérem muzikálové inscenace bude choreograf a scenárista Radek Balaš.

Začátek koncertu Heleny Vondráčkové ve Valašském Meziříčí, který proběhne v rámci Valašskomeziříčského kulturního léta, je v 19 hodin.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.