Ivan Hlas se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta, který byl Českým lvem oceněn za nejlepší hudbu. Po necelých dvou letech se vrací do Valašského Meziříčí, tentokrát na pódium Malé scény za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí, kde oslaví její čtvrté narozeniny otevření.

„Před čtyřmi lety, 15. února 2012, jsme v meziříčském Kulturním zařízení otevřeli Malou scénu za oponou se skromným cílem: Nabídnout znalým posluchačům příjemné prostředí, vlídnou atmosféru, nějakou kultivovanou alternativu k plytké, často i docela bizarní televizní produkci a inspirativní alternativu k zbytečnému hluku, který se na nás valí z rádií v obchodech, kavárnách, zkrátka kdekoli,” připomíná založení Malé scény za oponou její dramaturg Karel Prokeš.

„Čtvrté narozeniny Malé scény přirozeně nejsou důvodem k nějaké oslavě. My jsme se jen rozhodli připomenout ty čtyři roky naší spolupráce s návštěvníky příjemným večerem. Zveme vás tedy na koncert písničkáře z pražské Hanspaulky Ivana Hlase, violoncellisty Jaroslava Olina Nejezchleby a kytaristy Norbiho Kovácse,” dodal Prokeš.

Za svou hudební kariéru Ivan Hlas založil skupiny The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Továrna a Ivan Hlas a Nahlas. Hrál s kapelou Yo Yo Band i s Ondřejem Hejmou. V současnosti vystupuje s kolegy Norbi Kovácsem a Olinem Nejezchlebou, kteří s ním tvoří Ivan Hlas Trio. Mezi Hlasovy největší hity patří Vítr ve vlasech, Aranka umí hula hop, Malagelo, Na kolena či Píseň pro Elišku.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.