Koncerty Tatáčů bývají promakané do posledního detailu a i tentokrát si autor vizuální stránky a frontman kapely Milan Cais připravil kreativní show, které se jen tak nějaká česká kapela nevyrovná. Návštěvníkům koncertu ve Valašském Meziříčí se naskytne ojedinělý zážitek, neboť kapela zde přiveze kompletní show s plnou parádou. Valašské Meziříčí tedy bude jedno z mála míst na jejich zastávce, kde zažijete strhující show s výbornou hudbou na vlastní kůži.

Set list koncertního turné sestává jak z novinek z aktuálního alba, tak i starších hitů. Ve velkém sále Kulturního zařízení tak zazní i osvědčené pecky jako Elišce, Pěšáci, Šťastnější či skladby z desky Ležatá osmička jako Usínací, Opakování či Ztraceni v překladu.

Deváté řadové album a první v druhém čtvrtstoletí existence vydávají Tata Bojs po čtyřech letech od poslední studiové nahrávky Ležatá osmička. Deska dostala mnohoznačný název A / B, kterým kapela navazuje na loňský dvojsingl Strana A a s albem sbírá samé kladné recenze jak u kritiků, tak i posluchačů. Jak napovídá samotný obal alba, mohou se posluchači těšit na hodně barevné chutě, mnoho zajímavých hostů a na Tata Bojs až nečekaně přístupný zvuk, který je ochucen současným osmdesátkovým zvukem.

Vstupenky na koncert Tata Bojs ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a v síti www.ticketstream.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.