V první den bude otevřeno od 10 do 16 hodin.

„Máme radost, že konečně dorazila ta pravá zima s dostatečně mrazivými teplotami. V pátek jsme díky tomu po takřka dvoutýdenní přestávce mohli opět spustit sněžná děla a navíc napadlo i trochu přírodního sněhu. Zatím ho sice ještě není dost pro provoz celé sjezdovky, ale jsme rádi, že můžeme zpřístupnit alespoň její část pro rodiny s dětmi, které teď v hojném počtu tráví sváteční a silvestrovské pobyty v hotelech našeho Resortu Valachy i v blízkých penzionech a rekreačních chalupách,“ uvedl Luboš Sušila ze Ski areálu Razula.

Dosud měla zima ve Velkých Karlovicích pomalejší rozjezd než v minulých sezónách. „Kvůli výkyvům teplot bylo možné zasněžovat jen příležitostně. Teď konečně jedou děla nepřetržitě a věříme, že do Silvestra se nám podaří připravit další sjezdovky v areálu,“ dodal Luboš Sušila.  

Do nadcházející lyžařské sezóny vstupuje Ski areál Razula bez zdražení skipasů. Letošní novinkou je jeho zapojení do nově vzniklého Skiregionu Valašsko, který propojil celkem osm středisek v regionu a nabídne návštěvníkům společný skipas. V rámci tohoto projektu byl areál nově vybaven moderním odbavovacím systémem SKIDATA.

V areálu se před letošní zimou dočkala vylepšení rodinná sjezdovka Horal. Vznikl zde zimní dětský park Razulák s pojízdným kobercem, který usnadní první krůčky nejmenším lyžařům. Nově ve Ski areálu Razula začíná působit SUN Ski, největší síť lyžařských škol v České republice.

Od ledna až do konce sezóny areál nabídne oblíbenou bonusovou akci Lyžuj a plav, s níž mají lyžaři ve všední dny k vybraným skipasům hodinový vstup zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal, hned vedle jedné ze sjezdovek. Z lyží tak mohou zamířit rovnou do bazénu.

Během zimy se také uskuteční několik lyžařských závodů pro děti i dospělé a řada dalších akcí.

Ski areál Razula tvoří 3 sjezdovky s 6 vleky o celkové délce 1,7 km. Zkušené sjezdaře nejvíc láká hlavní sjezdovka Razula (1 km s převýšením 210 m). Rodiny s dětmi vyhledávají sjezdovku Horal u hotelu Horal (350 m a 40 m převýšení), kde v zimě funguje také snowtubing. Do ski areálu patří ještě sjezdovka Galik (400 m a 80 m převýšení) u stejnojmenného hotelu.

Návštěvníci, kteří se v rámci pobytu Zimní dovolené v Beskydech ubytují v hotelech Lanterna a Horal v Resortu Valachy, mají skipas do Ski areálu Razula v ceně.

Další informace o Ski areálu Razula

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.