„Autobus bude vyjíždět v 7.10 hodin z nádraží v Kroměříži a na trase bude zastavovat mimo jiné v Hulíně, Otrokovicích, Zlíně, Vizovicích či Vsetíně. Zpět vyráží od Ski areálu Razula půl hodiny po ukončení provozu vleků, tedy v 16.25 hodin,“ uvedl Květoslav Nábělek z kroměřížské společnosti KRODOS BUS, která skibus provozuje.

Skibus mohou lyžaři využít k dopravě i do dalších lyžařských areálů, které leží po trase, nebo například do nově otevíraných Termálních bazénů v hotelu Horal. Jen ve Ski areálu Razula jim ale nabídnou částečnou kompenzaci nákladů na cestu.

„Cestujícím, kteří přistoupí kdekoliv na trase mezi Kroměříží a obcí Karolinka a předloží jízdenku v pokladně, bude ve Ski areálu Razula odpočtena výše jednosměrného jízdného z celodenní permanentky. Pokud budou lyžovat jen na sjezdovce Horal, odečte se jim polovina jízdného,“ doplnil Michal Vala ze Ski areálu Razula.

Nejdražší jízdenka pro cestující z/do Kroměříže stojí 88 Kč, například ze Zlína 68 Kč a ze Vsetína 39 Kč. K ceně jízdného se připočítává jednotná částka 10 Kč za přepravu lyží.

www.razula.cz, www.krodos.cz

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.