Samotný bazar nabídne možnost vdechnout další život oblečení, hračkám, knihám, vybavení do domácnosti i tradičním slováckým předmětům. Nezřídka se objeví i možnost obohatit svou vintage sbírku zapomenutým kouskem z babiččiny kredence či retro oblečením. Samotný bazar nabízí předměty za minimální ceny, čímž šetří peněženky nakupujících, životní prostředí, dělá radost a pomáhá.

Kromě hravého a nedrahého nakupování budou pro návštěvníky připraveny voňavé nápoje a další příjemnosti v podobě kavárny Cafe 21 a dětského koutku. Už v loňském roce dobročinný bazárek ukázal, že si každý najde to, co ho potěší a přispěje k pohodě v nastávajících jarních dnech.

„Srdečně tak všechny zveme nejen k nákupu a objevování, ale také ke vzájemnému setkání,“ shodují se hlavní pořadatelé z pobočky NADĚJE a Cafe 21. „Celá akce se neobejde bez přispění dobrovolníků z řad pracovníků Městského úřadu v Uherském Hradišti, Acropolis či SŠZHZ, za což jsme velmi vděčni,“ dodávají. 

Letos jarní dobročinný bazar obohatí i nabídka retro součástek na jízdní kola spolku o-kolo. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, třeba najdete to, co již dlouhá léta marně sháníte.

Svým nákupem na bazaru nebo darováními pokladu ze své skříně či kredence podpoříte zaměstnávání lidí s handicapem.

Nezapomeňte – pátek 6. dubna od 10 do 18 hodin a v sobotu 7. dubna od 8 do 13 hodin.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.