„Zdravotně sociální středisko Uherskohradišťské nemocnice se snaží udržovat své klienty v neustálé aktivitě. Často se scházíme u společného tvoření nebo posezení. Chtěli bychom si na tato setkání zachovat co nejvíce hezkých vzpomínek, proto jsme chtěli foťák, s jehož pomocí se nám tyto okamžiky podaří uchovat,“ uvedla Alena Presová, staniční sestra Zdravotně sociálního střediska UHN.

Zdravotně sociální středisko Uherskohradišťské nemocnice a.s. je bezbariérové zařízení, které zahájilo činnost 1. září 2007. Posláním střediska je umožnit seniorům prožít aktivní a důstojné stáří, podporovat jejich nezávislost a samostatnost, zajišťovat jejich potřeby v důstojném prostředí v bezpečí a ochraně založeném na rovných vztazích, kvalifikovaným a motivovaným personálem poskytovat kvalitní a individuální služby a aktivně se podílet při zprostředkování pobytové sociální služby odpovídající požadavku klienta.

Benefice Slováckého léta už od roku 2009 podporuje projekty, neziskové organizace i jednotlivce. Za tu dobu se jí podařilo získat na benefiční aktivity více než půl milionu korun.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.