Získala totiž velmi cenný titul Česká Miss World, který jí udělila odborná porota v čele s Dagmar Havlovou. V porotě mimo jiných také zasedla ředitelka soutěže Michaela Maláčová a známý italský lyžař Alberto Tomba. Porota rozhodla, že na soutěži Miss World bude Českou repuibliku reprezentovat osmnáctiletá Denisa Domanská.  

V Koryčanech měla velkou podporu především mezi mladými, ale samozřejmě též v rodině a u přátel. Finálový večer byl obecně se zájmem sledován. To dokladuje také velké množství gratulací, které ke svému úspěchu následně obdržela.

Denisa studuje posledním rokem na Klvaňově gymnáziu v Kyjově a připravuje se na maturitu. Připravuje se také ke studiu na vysoké škole. Říká o sobě, že je velmi cílevědomá a ctižádostivá. Mezi její záliby patří sport, tanec, hra na klavír a zpěv. Také ráda cestuje.

Procestovala již řadu zemí světa a říká že by ještě ráda navštívila mnoho dalších. S angličtinou a němčinou se v nich určitě neztratí. Titul České Miss World 2011 jí k tomu určirtě pomůže a také k dalším úspěchům v životě. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.