Návštěvníci se mohou těšit na vyprávění nejen o divadle či hraní v televizním seriálu, ale určitě dojde i na veselé příhody z natáčení. Dost možná zazní i nějaká písnička - mezi velké příležitosti Dušana Sitka patřily také titulní role v muzikálech Šumař na střeše a Řek Zorba.

Dušan Sitek se narodil roku 1955 v Novém Bohumíně. Po základní škole se nejprve vyučil kuchařem a později absolvoval Střední hotelovou školu v Mariánských Lázních. Nezvolil si jednoduchou cestu, aby si splnil svůj sen, stát se hercem a hrát na divadle. Přesto sám sebe nezklamal, když v roce 1981 absolvoval na pražské DAMU.

První angažmá absolvoval v Ostravě v Divadle Petra Bezruče. Pro další herecké zkušenosti se na tři roky upsal Slezskému divadlu Opava. V Městském divadle Zlín byl v angažmá dlouhých pětadvacet let. Počínaje divadelní sezónou 2010/2011 je v angažmá Divadla pod Palmovkou v Praze.

Jako herec se představil na divadelních scénách, kterými dosud prošel v mnoha rolích - jako Ichturiel v Drdových Dalskabátech, James v O´Neillově Měsíci pro smolaře, Proell v Korostyljově Jasnovidci, Carlos v Schillerově Donu Carlosovi, Don Salust de Bazan v Hugově Ruy Blasovi, Mistr v Topolových Hlasech ptáků, Claudius v Shakespearově Hamletovi, John v Mametově Oleanne, Tuzenbach v Čechovových Třech sestrách, Vévody v Shakespearově Něco za něco, Pilát v Bulgakově Mistrovi a Markétce, vodník Ivan v Jiráskově Lucerně, Serebrjakov v Čechovově Strýčku Váňovi, Alexis Zorba v muzikálu Řek Zorba nebo logoped Lionel Logue v dnes už kultovní hře Davida Seidlera Králova řeč.

Herec, který už několik let žije v Praze, účinkoval v řadě filmů a televizních inscenací (Hanele, Trofej, Jak se zbavit nevěsty, Ostravak Ostravski) nebo v televizních seriálech (Vyprávěj Znamení koně, Okno do hřbitova, Kriminálka Anděl, Mamon, Atentát, Rapl, Policie Modrava, Specialisté, Trapný padesátky, Četníci z Luhačovic, Polda, Život a doba soudce A. K.).

Moderátorem talk show bude Jiří Bartoň (ročník 1977), který si před televizní kamerou zahrál poprvé v seriálu Četnické humoresky. Rodák z Kyjova vystudoval střední knihovnickou školu, leč po maturitě nenastoupil do knihovny, nýbrž na místo jevištního technika v Městském divadle Brno. Právě tady se dočkal své první role v shakespearovském Othellovi. V té době už soukromě studoval herectví nejprve u Ladislavy Dujsíkové, potom u herečky Miroslavy Kolářové.

V roce 2004 zakončil studia divadelní a filmové vědy na FFMU v Brně, kde současně působil v alternativním divadle Čára. Zatímco v letech 2008 - 2013 byl v angažmá v Divadle Šumperk, dnes  žije v Praze a hostuje v několika divadlech.

V poslední době se Jiří Bartoň objevil v několika televizních filmech (Jan Hus) a seriálech (Expozitura/Atentát, Vraždy v kruhu, Případy prvního oddělení, Specialisté, Za sklom). Hraje i v připravovaném filmu režiséra Jiřího Svobody Rašín. Vedle herectví se věnuje pedagogické činnosti, moderování a šansonovému zpívání. 

Předprodej vstupenek na pokladnách Domu kultury v Kroměříži a online

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.