Představení, které se uskutečnilo v rámci podzimního divadelního předplatného a jež zprostředkovala olomoucká agentura Gong, se setkalo s mimořádným úspěchem. V průběhu večera to prozrazoval bouřlivý potlesk a na konci pak aplaus ve stoje, kterým si publikum vyžádalo ještě dva přídavky.

Obě hvězdy legendárního pražského divadla Semafor zpívaly v duetech i sólově. Došlo přitom na celou řadu písní (Nebezpečné dotýkat se hvězd, Pramínek vlasů, Klokočí, Jó, to jsem ještě žil), z nichž mnohé jsou dnes evergreeny.

Zatímco Jiří Suchý s typickým slamáčkem na hlavě uváděl ponejvíce skladby, které kdysi napsal ve spolupráci s Jiřím Šlitrem, Jitka Molavcová občas sáhla i do tvorby tria Ježek  -Voskovec - Werich z éry Osvobozeného divadla, přičemž se blýskla i hrou na saxofon.

Zpívající herečka, která je v pražském Semaforu už neuvěřitelných šestačtyřicet let, zaujala nejen komediálním ztvárněním mnohých písniček, ale i svým mladistvým vzhledem. Lepší  jevištní partnerku si principál Semaforu nemohl ani přát - jejich sehranost je obdivuhodná a bavila i kroměřížské publikum.

Dalším a v pořadí už třetím představením podzimního předplatného bude 18. listopadu hořká komedie Na mělčině, ve které se v hlavní roli představí Iva Janžurová. Do dalších rolí obsadil režisér Juraj Nvota Báru Munzarovou, Miroslava Vladyku a Sabinu Remundovou.

Další informace

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.