Na prodejní ploše o rozloze zhruba 1100 m² mohou od pondělního rána britští zákazníci najít ukázky realizací kvalitního interiérového nábytku firmy HANÁK NÁBYTEK, a. s.

„Expozici HANÁK tvoří 25 nábytkových sestav, které obsahují kromě kuchyní také nábytek pro obývací pokoje, ložnice, předsíně a naše další výrobky pro kompletní vybavení interiéru,“ uvedl majitel firmy Stanislav Hanák. "Zákazníci zde naleznou i novinky v podobě výrobkové řady TREND nebo interiérových dveří," dodal. 

Firma STELLISONS SUPERSTORE se otevřením svého nového interiérového studia v Ipswichi stala exkluzivním prodejcem značky Hanák pro Velkou Británii a Severní Irsko. Prodejna má pro zákazníky připravenu celou řadu zajímavých akcí. Ti, kteří si zde pořídí kuchyň nebo o tom uvažují, mohou přímo ve zdejších prostorách využít pravidelné kuchařské kurzy.

Společnost Hanák Nábytek, a. s. byla vystavěna na základech tradiční rodinné stolařské firmy, kterou založil ve 30. letech minulého století Josef Hanák. Na jeho filozofii postavenou na precizním řemeslném zpracování navázal jeho syn Stanislav Hanák, když v roce 1990 založil v Kroměříži společnost, která dnes u nás i ve světě udává trendy ve výrobě nábytku a jejíž značka je vnímána jako symbol prestiže a kvality.

Hanák Nábytek, a. s. dodává nábytek do 43 prodejen po celé ČR a vyváží jej do 14 zemí světa. Ve firmě pracuje téměř 200 zaměstnanců. V loňském roce společnost investovala do nových technologií přes 40 miliónů Kč, když zprovoznila plně automatizovanou montážní linku, která patří k nejmodernějším v České republice.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.