„Na norimberský veletrh se velice pečlivě připravujeme. Setkáváme se zde s nejrůznějšími subjekty hračkářského trhu. Obstát v této konkurenci lze především kreativními nápady, které ovšem musí reflektovat poptávku a potřeby koncových zákazníků. Sledování aktuálních trendů a hledání inspirace, i to je pro naši práci velmi důležité. Mezinárodní veletrh je skvělá platforma k načerpání aktuálních informací a sdílení zkušeností. Jako ryze česká společnost z Vysočiny si uvědomujeme, jak je důležité držet krok se světem,” uvedl Miroslav Kotík, majitel a ředitel společnosti EFKO - karton s.r.o.

„Letos jsme se zúčastnili jako vystavovatelé již po šestnácté, ale i po těch letech v nás tento veletrh budí stále veliký respekt. Veletrh hraček patří přece jenom k nejvýznamnějším světovým veletrhům svého druhu. Jedná se o největší akci určenou prezentaci značkového zboží i zboží hromadné spotřeby. Vystavovaných je každoročně na 1 milion produktů, z toho je 75 000 produktových premiér na výstavní ploše 170 000 metrů čtverečních. Veletrhu se účastní 2 871 vystavovatelů z 63 států, přičemž 65 procent vystavovatelů přichází ze zahraničí. Veletrh navštěvuje okolo 70 000 odborných návštěvníků ze 123 států. Podíl zahraničních návštěvníků činil 54 procent, nejvíce jich dorazilo z Itálie, Francie, Nizozemska, Španělska, Velké Británie, Ruska, Ukrajiny a pobaltských republik. Být u toho považuji za úspěch,“ dodal Miroslav Kotík.

Novinky jarní kolekce 2019

Zábavní hra Picasso je pro celou rodinu a přátele. Hráč se snaží za pomocí geometrických tvarů, dřevěných tyček a provázku znázornit předmět nebo věc z vylosované kartičky. Protihráč pak tento výtvor identifikuje. Díky definovaným geometrickým tvarům tak vznikají výtvory podobné kubistickým obrazům slavného malíře Pabla Picassa.

Velmi akční zábavná hra Drzé opice je určena pro děti i dospělé. Při hře si každý procvičí svůj postřeh a pohotové reakce. Hráči položí prsty na karty, které obsahují různé kombinace výrazu tváře opice a barvy jejich kalhot. Při hodu kostkami, kde jedna kostka obsahuje barvy a druhá výrazy tváře opice, se podle výsledku hodu snaží všichni hráči rychle najít na všech vyložených kartách tu správnou opici a rychle jí chytit.

Kdo byl někdy v občerstvení Fast food, tak ví, jak zde probíhá vykrývání spousty objednávek. Hráči se snaží co nejrychleji, jako obsluha rychlého občerstvení, vykrývat objednávky. Jednotlivá jídla a pití mají hráči jednak v ruce a nové na hozených kostkách. Kdo nejrychleji poskládá celou objednávku, cinkne na zvonek, vykryje objednávku.

Osobní a nákladní auta MultiGo vynikají svoji vysokou kvalitou zpracování, moderním designem ale zejména unikátním systém vzájemně kompaktních aut a výměnných nástaveb. Unikátní systém MutiGo umožnuje dětem v průběhu hry zaměňovat jednotlivé nástavby aut a tím měnit jejich účel. Během pár vteřin se tak jedno auto promění ze sklápěčky na bagr, jeřáb, valník, domíchávač a podobně. Veškeré tyto novinky doplňují stávající Igráčkova auta MultiGo.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.