Šest sezon a šest různých vítězů. To je 3. liga družstev ve Žďáře nad Sázavou. Čím je dáno, že je taková pestrost vítězů? Je to prosté. Týmy se každý rok skládají znovu. Hráči mění dresy, někteří se zapojují více, jiní méně. Základem však je, že 3. ligu hrají především děti pod kapitánským vedením zkušeného hráče.

A tak zatímco jeden rok jsou hráči v soutěži těmi, kteří své body odevzdávají soupeřům, v dalších letech přebírají funkci lídrů až dorostou v šampiony. V uplynulé sezoně byly kapitány obvykle hráči prvoligového týmu BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou. Díky tomu mohli naši nejmladší hráči měřit své síly nejen s hráči na stejné úrovni, ale i s hráči s mnohem většími zkušenostmi.

Na konci sezony se tak na medailových pozicích po celoroční snaze o co nejlepší výchozí pozici pro play-off umístili: bronzoví – ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou, stříbrní – BAHL Žďár nad Sázavou a zlatí Nike team.

Nike team se tak zároveň stali držiteli putovního Králova poháru pro nejlepší družstvo 3. ligy družstev – sk. Žďár nad Sázavou a na jeho podstavci přibude štítek se jmény čtyř nových držitelů. Na úspěchu týmu se v dresu vítěze ligy podíleli: Michal Martinčič, Zdeněk Peňáz, Petr Šafář a Vojtěch Vidergot.

Více na stránkách http://vysocina.billiardhockey.cz/

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.