Tým Žďáru nad Sázavou se účastnil soutěže v Modřicích, kde se postupně utkal nejprve s týmy Břeclavi a poté s domácími Dragons. A nevedl si vůbec špatně. Hned na úvod totiž získal skalp Břeclavi v poměru 5:3 a tím i první dva body do soutěže. Ani v druhém utkání se domácí neměli za co stydět. Těsná prohra s domácími Dragons v poměru 4:5 sice body do tabulky nepřinesla, ale i samotný výsledek je nutné ocenit.

V dalším kole se tým Žďáru představí na domácí půdě. Ještě před tím ale čeká hráče z Vysočiny několik dalších akcí. Tou první je turnaj v Nových Dvorech, který pořádá Regionální sdružení mládeže pro stolní hokej a stolní kopanou Vysočina ve spolupráci s SDH Nové Dvory.

Novodvorský turnaj pod Peperkem, který se koná v neděli 18. března v Kulturním domě v Nových Dvorech u Přibyslavi bude zároveň druhým turnajem VYSOČINA TOUR. Jedná se o otevřenou sportovní akci, na které budou vítáni všichni zájemci o tuto hru. A především děti se mohou těšit na množství cen, které pro ně pořadatel nachystal.

Výsledky soutěží a pozvánky jsou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách http://www.uhshbrno.cz/ a http://vysocina.billiardhockey.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.