V sobotu 9. dubna zajížděl prvoligový tým BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou na původu vloni třetích Bizonů Uherčice. Třetím účastníkem tohoto trojutkání byly SDS EXMOST Brno.

V prvním utkání hráči Žďáru byly v pozici rozhodčích a přihlíželi tak postupnému ovládnutí utkání hráči Brna. Brno tak navázalo na vítězství z prvního kola a navýšilo tak své bodové konto na 4 body.

ZEKATEL nastoupil proti Uherčicím s ambicemi co nejdéle se svým soupeřem držet krok. V dresu Žďáru se objevil Jiří Procházka (v roce 2010 Kohoutovice) a především důležitá posila Petra Zajíčková.

Utkání se postupně naklánělo spíše ve prospěch domácích. Jejich náskok však Žďár dokázal vždy dotáhnout. I díky výbornému výkonu Zajíčkové, Vítámváse a Nedvěda, kteří neprohráli žádný svůj jednotlivý zápas se utkání po čtyřech směnách začínalo za stavu 8:8 prakticky od začátku.

Opatrná hra v páté směně lépe vyznívala pro domácí hráče Uherčic. Ti v polovině páté směny vedli na všech pěti stolech. Hosté se však nevzdali a dvěma výhrami a dvěma remízami dokázali v samém závěru utkání strhnout vítězství na svoji stranu v nejtěsnějším poměru 10:9.

V dalším utkání euforii Žďáru z vítězství nad jedním z tradičních silných týmů zkrotilo Brno vítězstvím 19:5, to však nic nezměnilo na zisku velmi důležitých prvních 2 bodů v sezoně 2011.

V neděli 10. dubna v Brně BHL A. Počtová Žďár n. S. jasně vládl ve svých utkáních jak proti týmu Dragons, tak i proti Břeclavi a Boskovicím. Stejně tak se dařilo ve 4. kole 2. ligy družstev - sk. Brno týmu Ostravy, který se v sezoně 2011 představil ve svých prvních utkáních.

V závěrečném souboji dvou neporažených týmů se více dařilo Ostravě. Po dvou směnách držel Žďár remízu 3:3, ale závěrečná třetí směna bezchybně vyšla Ostravě, která tak zvítězila 6:3. Žďár však získal velmi potřebných 6 bodů do tabulky a je průběžně druhý se 14 body.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.