Soutěž 3. ligy je určena především amatérským hráčům a dětem ze školních kroužků. V sobotu 29. ledna se na první kolo sezóny 2011 dostavily čtyři týmy, které se utkaly každý s každým.

Nejlépe se dařilo dvojici týmů Nike team a Pralesní liga Škrdlovice. V jejich vzájemném souboji se rozhodovalo o lídrovi soutěže po prvním kole. Lépe se dařilo Nike teamu, který Škrdlovice ve vyrovnaném zápase porazil díky výbornému závěru zápasu 6:3.

Nike team (Martinčič M., Peňáz Z., Šafář) se tak po prvním kole ujal vedení v soutěži, následován Pralesní ligou Škrdlovice (Švanda, Höfner, Kadera). ZŠ Švermova (Macháček jr., Rous, Plevová) je prozatím třetí a BHL ČERNÝ (Kyncl, Hein, Bednář) uzavírá tabulku po prvním kole.

V dalších kolech se zapojí i další přihlášené týmy. Je také možné podávat přihlášky do soutěže i dalších týmů kdykoliv v průběhu sezony. Takže pokud jste alespoň tři hráči, kteří byste chtěli vytvořit svůj tým a hrát o putovní pohár 3. ligy družstev, pak další kolo se koná již 12. února taktéž na ZŠ Švermova.

Fandové billiard-hockeye se však již v neděli 6. února mohou těšit na 2. ligu družstev, která se uskuteční v tělocvičně ZŠ Švermova. Tým BHL A. Počtová-papírnictví Žďár nad Sázavou si letos dělá ambice nejvyšší a sestavil tak tým, od kterého jsou po právu očekávána umístění na stupních vítězů druholigového poháru.

Kapitán Jakub Martinčič byl v uplynulé sezoně nejlepším hráčem prvoligového celku BHL ZEKATEL Žďár nad Sázavou a spolu se svým bratrem Michalem a Zdeňkem Peňázem tak budou tvořit osu týmu.

Bližší informace k soutěžím ve šprtci naleznete na http://vysocina.billiardhockey.cz nebo http://www.uhshbrno.cz.

Pro zpestření a trochu zábavy můžete vyzkoušet také kvíz ze stolních hokejů, který bude spuštěn od počátku února.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.