Nejdříve se v sobotu konal turnaj v billiard hokeji (šprtci). Turnaje se letos účastnilo 114 hráčů. Nejvíce v této sezoně. Žďár reprezentovalo hned devět hráčů všech kategorií. Každý z hráčů odehrál celkem 7 utkání, v kterých se rozhodovalo o celkovém pořadí na konci turnaje.

Nejvíce se dařilo Martinu Bednářovi, který zvítězil v kategorii starších žáků. František Macháček byl ve stejné kategorii třetí. V kategorii mladších žáků se na druhém místě umístil Zbyněk Strážnický a na třetím místě se umístil Jiří Koubský. V dalších kategoriích hráči Žďáru medaile nezískali, ale body získané za umístění budou velmi důležité pro kvalifikaci na letošní Mistrovství České republiky.

V nedělním turnaji táhlového hokeje se představilo šest zástupců týmu ELSA Výtahy Vysočina. Nejvíce se dařilo Tomáši Vítámvásovi, který měl na konci turnaje shodných 9 bodů, stejně, jako další čtyři účastníci turnaje. Stačilo to však pouze na 5. místo celkového pořadí. Michal Sobotka získal stříbro v kategorii hráčů do 15 let a Michaela Babejová se umístila na 3. místě v kategorii žen.

Čtyři zástupce měli žďárští stolní hokejisté také v turnaji air hokeje. Nejlépe se dařilo Petře Zajíčkové, která se umístila na 15. místě, 16. místo obsadil Tomáš Vítámvás. Michal Sobotka zvítězil v kategorii žáků do 15 let.

Více informací o soutěži naleznete na stránkách http://vysocina.billiardhockey.cz/ nebo na stránkách http://www.uhshbrno.cz/, http://www.tahlovyhokej.cz/, http://www.airhockey.cz/.

Czech Open – billiard-hockey šprtec (Český pohár ČP36 & WTHA Tour Master)

Celkové pořadí - 1. Jaroslav Frankl Jun. (BHC Dragons Brno), 2. Václav Tůma Sen., 3. Jiří Nagy (oba FS Sokol Stochov-Pečky)
Vítězové kategorií
Ženy – Milada Foltýnová (Prague NHL)
Junioři – Patrik Procházková (Orel Královo Pole)
St. žáci – Martin Bednář (A.Počtová-papírnictví Žďár n.S.)
Ml. žáci – Patrik Tirpák (Fluke Kohoutovice)
Zahraniční účastník – Martyna Mazurczyk (Moby Dick Wodzislaw Ślaski, Polsko)

Czech Open – air-hockey (Český pohár)

Celkové pořadí - 1. Jaromír Procházka (Neofight Brno), 2. Ladislav Šustáček (Orel Královo Pole), 3. Lukáš Procházka (Neofight Brno)
Vítězové kategorií
Junioři – Ladislav Šustášek (Orel Královo Pole)
Žáci - Tomáš Sýkora (1.AHC Most)
Ženy – Nikola Velebová (Orel Královo Pole)

Czech Open – táhlový hokej Chemoplast (Český pohár „A“ & WTHA Tour Master)

Celkové pořadí - 1. Marián Chlebana (Trenčín, Slovensko), 2. Václav Truhlář, 3. Patrik Juchelka (oba SHL SDS Exmost Brno)
Vítězové kategorií
Junioři – Patrik Procházka (Neofight Brno)
Žáci – Damián Chlebana (Trenčín, Slovensko)
Ženy – Aneta Jackowská (České Budějovice)

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.