V sobotu 19. ledna se v Luštěnicích konal tradiční turnaj s velkou účastí hráčů žákovských kategorií. Nechyběli zde však ani hráči ze vzdálenějších míst. Své žáky na turnaj přivezli také hráči ze Žďáru nad Sázavou. Ti si tak mohli změřit své dovednosti s dětmi z Luštěnic, Prahy a Peček.

O vítězi se však rozhodovalo mezi hráči staršími. V turnaji hraném švýcarským systémem se nejvíce dařilo junioru Ondřeji Müllerovi z Mostu. Na místě druhém se umístil Jaromír Procházka z Brna. Na bronzové příčce se umístil Karel Racek z Prahy. Nejlepší hráč Žďáru, Vojtěch Ludvík, se umístil na 9. místě.

V neděli 20. ledna uspořádali turnaj Českého poháru v Brně hráči týmu Dragons Brno. Zde je již tradičně sestava účastníků turnaje věkově starší. V Brně či jeho okolí působí také čtyři prvoligové kluby. Proto je zde vždy velká koncentrace i těch nejzkušenějších hráčů. Nejvíce se zde dařilo Jakubu Davidovi z Boskovic. Na stříbrné příčce se umístil Miroslav Škorpík (Dragons Brno) a třetí příčka patří Jaromíru Procházkovi (Exmost Brno).

Výsledky soutěží a pozvánky jsou průběžně zveřejňovány na internetových stránkách http://www.uhshbrno.cz/ a http://vysocina.billiardhockey.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.