32 zkušených hráčů a hráček, ale i mnozí začátečníci se zúčastnili turnaje konaného na ZŠ Švermova. V řadách účastníků byli v hojném počtu domácí, ale také hráči prvoligových týmů Boskovic a Brna.

Finále turnaje nakonec bylo v režii Orla Boskovice, kde Bohumila Ferugu porazil Jakub David, který si tak již čtvrté turnajové prvenství. A to se nerodilo rozhodně snadno. Ve čtvrtfinále otáčel nepříznivý stav 1:3 se Zbyňkem Markupem z Chrudimi, v semifinále prohrával ještě minutu před koncem 0:2 s domácím Janem Vítámvásem.

Návrat za šprtcové stoly oslavil třetím místem Jiří Antonín z Kohoutovic, nejlepší ženou Petra Zajíčková, nejlepším starším žákem Robin Homolka a nejlepším mladším žákem Jaromír Vokoun junior (všichni BHL A.Počtová Žďár n.Sáz.)

Příjemným překvapením pro pořadatele i oko diváka byla účast hráčů z Chrudimi. Ti dokázali, že ze svého umu mnoho nezapomněli a ve startovním poli se neztratili.

Kdy a kde si můžete přijít zahrát nebo si jen přečíst, co se v uplynulém týdnu dělo ve stolních hokejích na Vysočině, ale i jinde v ČR, naleznete ZDE.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.