Pro hráče byly připraveny dva poháry a medaile pro vítěze žákovských kategorií. Všechny hráče jistě potěšila možnost zahrát si proti aktuálnímu mistru Evropy Janu Vachtarčíkovi, který spolu s týmovým kolegou Papákem z Bohumína na tento turnaj zavítali.

Turnaj začal čtyřmi základními skupinami, z kterých do souboje o vítěství kategorie Český pohár, postoupili hráči z prvních míst skupin. Zde se zrodilo hned největší překvapení, když místní devítiletá Sabina Mičková postoupila právě na úkor Vachtarčíka díky většímu rozdílu vstřelených a obdržených branek.

O vítězi kategorie Český pohár však usilovali především Jaromír Nedvěd (Vatín) proti Františku Papákovi. Jejich vzájemná remíza znamenala, že vítězství si odnesl Papák, který vstřelil o jednu branku ve finálové skupině více, než Nedvěd. Na třetím místě je doplnila Marcela Kabrdová (Vatín).

Ve finále Vatínského Chemoplast Cupu se utkali bratři Sobotkové a dvě dívky Sabina Mičková a Valerie Göttlerová. Bez ztráty bodu toto finále vyhrál Tomáš Sobotka před svým bratrem Michalem. Na třetím místě se umístila Sabina Mičková.

Vítězem kategorie hráč do 15 let se tak stal Tomáš Sobotka, nejlepší hráčka do 15 let byla Eva Straková a nejlepším hráčem do 12 let Sabina Mičková (všichni z Vatína).

Další turnaj z kategorie rod hockey – Chemoplast je pořádán v Mostě a to již v neděli 14. listopadu od 15 hodin v klubovně BHC Most.

Kdy a kde se můžete zúčastnit soutěží v air-hockey, ale i v dalších kategoriích stolních hokejů, naleznete na stránkách: http://vysocina.billiardhockey.cz/ nebo http://www.smshsk.cz/.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.