Turnaje se zúčastnilo 8 hráčů ze Světlé nad Sázavou a z okolí, kteří se utkali nejdříve ve dvou základních skupinách a poté spolu hráli vyřazovacím systémem play-off.

Nejvíce se dařilo skoro místní Zdeňce Mrkvičkové z Kunemilu, která ve finále přehrála Tomáše Vítámváse ze Žďáru nad Sázavou. Na třetí místo se probojoval Jan Malina z Havlíčkova Brodu.

Již v pátek 12. listopadu a poté 19. listopadu jsou vyhlášeny další turnaje air-hockeye, tentokrát v Čebíně, vždy od 18.00 hodin. Pokud nemáte čas účastnit se soutěží Českého poháru, můžete se na Mistrovství ČR ještě stále kvalifikovat také prostřednictvím ratingu.

Zápasem pro potřeby ratingu se rozumí série jednotlivých zápasů, které lze také nazvat sety. Vítězem se stává hráč, který dosáhne čtyř vítězných setů, z nichž každý se hraje do doby, než jeden z hráčů vstřelí sedmou branku.

Kdy a kde se můžete zúčastnit soutěží v air-hockey, ale i v dalších kategoriích stolních hokejů, naleznete na stránkách: http://vysocina.billiardhockey.cz/ nebo http://www.smshsk.cz/.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.