Jana Zaorálková
16:02

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - V neděli 14. dubna pokračuje v Prostějově akce Brány památek dokořán, tentokrát na téma Prostějov židovský.

14:11

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - Třetí ročník této lidové veselice se uskuteční v sobotu 2. března od 10 do 16 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově.

14:41

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - V pátek 30. listopadu se na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově konalo slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

17:11

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - U příležitosti 100. výročí vzniku Československa vysadila japonská firma Toray v Prostějově lipovou alej.

22:05

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - Olomoucký kraj a statutární město Prostějov pořádá 22. října slavnostní koncert ke státnímu svátku České republiky.

10:54

Olomoucký kraj - Jana Zaorálková - Víkend 15.-16.září 2018 patřil v Prostějově již XXXVI. Prostějovským Hanáckým slavnostem, na kterých vystoupili kromě místních folklórních...


Komerční sdělení


Zprávy dne

Výsledky voleb jsou ještě neveřejné, ale na Slovensku už se slaví

FOTO: Novinky

26. 5. Aktualizováno Zatímco v České republice voliči na nějaké relevantní zprávy o výsledku voleb do Evropského parlamentu teprve čekají, na Slovensku už se oslavuje. Televize Markíza zveřejnila v neděli neoficiální odhady výsledků. Podle nich na Slovensku... Celý článek Výsledky voleb jsou ještě neveřejné, ale na Slovensku už se slaví»

Vybrané články

26. 5. Se zvyšující se teplotou bude růst množství vlhkosti ve vzduchu a pravděpodobně budou růst srážkové extrémy, upozorňují odborníci....

26. 5. Celkem 17 dní strávila v havajské divočině 35letá Američanka Amanda Ellerová. Vyčerpanou a zraněnou ženu zahlédli záchranáři z vrtulníku...

26. 5. Zájemců o posty po Therese Mayové, britské premiérce a šéfce Konzervativní strany, která se chystá obě funkce postupně opustit, přibývá....