Tomáš Sedlák B.Th.
9:54

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - S další výstavou černobílých fotografií zavítá již potřetí do Krnovské synagogy známý fotograf Jindřich Buxbaum.

8:35

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Unikátní výstava Hvězda pod tíhou hvězdy bude k vidění od srpna do prosince roku 2018 v krnovské synagoze.

22:37

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - V úterý 27. října proběhlo v Krnovské synagoze desáté předávání cen Dr. Ernsta Berla.

13:53

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Na závěr sezóny chystá Krnovská synagoga opravdovou lahůdku pro milovníky dvou oborů umění - sochařství a fotografie.

10:03

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - V pátek 2. října krátce po 17. hodině přijel do Krnova izraelský velvyslanec Gary Koren.

16:11

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Krnovská synagoga je již více než rok v plném provozu. Za tu dobu jejími prostory prošlo více než 1000 návštěvníků.

19:40

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Kdo byli krnovští Židé? Kde bydleli, pracovali a žili? Jaké byli osudy jejich rodin a firem? Na tyto a další otázky můžete získat...

11:40

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Krnovská synagoga byla jako jedna z mála synagog uchráněna nacistického běsnění za Křišťálové noci. Díky tomu ční v plné kráse nad...

11:02

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Výjimečná atmosféra ovládá každý koncert téměř dvacetičlenné skupiny Sourozenci. Všichni jsou totiž členy jedné rodiny.

8:40

Moravskoslezský kraj - Tomáš Sedlák B.Th. - Život v Bangladéši představí přednáška MUDr. Milana Moskaly, českého stomatologa a misionáře.


Komerční sdělení


Zprávy dne

V Mirošovicích předčasně zveřejnili výsledky voleb Video

25. 5. Aktualizováno Na webu středočeských Mirošovic někdo v sobotu zveřejnil místní výsledky ve volbách do Europarlamentu. Jedná se o porušení zákona, protože výsledky mohou být zveřejněny až v neděli večer. Data už byla stažena. Celý článek V Mirošovicích předčasně zveřejnili výsledky voleb»

Vybrané články

25. 5. Česká hokejová reprezentace v semifinále MS v Bratislavě nestačila na Kanadu, které podlehla poměrem 1:5. O bronz se Češi v neděli...

25. 5. Stávající eurovolby jsou pro české politické strany nejen soutěží o vyslání svých kandidátů do Evropského parlamentu, ale mají i svou...

25. 5. Aktualizováno Hlavní cenu letošního 72. ročníku filmového festivalu v Cannes Zlatou palmu získalo drama Kisaengčchung (Parazit) režiséra Pong Čun-hoa....