Matouš Suchochleb
8:25

Pardubický kraj - Matouš Suchochleb - Jan Miškela alias Eirik vystoupí v rámci jarního turné v pátek 29. března v chrudimském R Klubu.

13:44

Královéhradecký kraj - Matouš Suchochleb - V pátek 21. prosince sál kratonožského hostince U Kaštanu po letech opět ožije punkrockem.

12:47

Královéhradecký kraj - Matouš Suchochleb - V sobotu 7. dubna proběhne v královéhradeckém AC Klubu již čtvrtý ročník stále populárnějšího Limen Boomstick Festivalu.

9:02

Pardubický kraj - Matouš Suchochleb - Spolu se svou kapelou se Eirik představí pardubickému publiku ve čtvrtek 23. listopadu v klubu Ponorka.

12:53

Královéhradecký kraj - Matouš Suchochleb - V sobotu 15. dubna proběhne v královéhradeckém AC Klubu již třetí ročník Limen Boomstick Festivalu, v jehož průběhu se představí sedm...

19:15

Pardubický kraj - Matouš Suchochleb - V pátek 24. března 2017 vystoupí v chrudimském R Klubu plzeňská punková legenda Znouzectnost podpořená domácí bandou Rogers.

19:21

Pardubický kraj - Matouš Suchochleb - V sobotu 17. září bude chrudimský R Klub Bar patřit punkrockerům s akustickou kytarou.

16:02

Královéhradecký kraj - Matouš Suchochleb - V sobotu 10. září se v královéhradeckém AC Klubu představí rakouská kapela Chasing Sounds.

14:48

Královéhradecký kraj - Matouš Suchochleb - V sobotu 7. května odstartuje ve 14:00 hodin další ročník stále populárnějšího dobrušského Majálesu.

11:30

Pardubický kraj - Matouš Suchochleb - Večer plný nejen punkrocku zažije v sobotu 16. dubna pardubický klub RC Ponorka, kam zavítá pětice pořádně našlápnutých kapel.


Komerční sdělení


Zprávy dne

Výsledky voleb jsou ještě neveřejné, ale na Slovensku už se slaví

FOTO: Novinky

26. 5. Aktualizováno Zatímco v České republice voliči na nějaké relevantní zprávy o výsledku voleb do Evropského parlamentu teprve čekají, na Slovensku už se oslavuje. Televize Markíza zveřejnila v neděli neoficiální odhady výsledků. Podle nich na Slovensku... Celý článek Výsledky voleb jsou ještě neveřejné, ale na Slovensku už se slaví»

Vybrané články

26. 5. Se zvyšující se teplotou bude růst množství vlhkosti ve vzduchu a pravděpodobně budou růst srážkové extrémy, upozorňují odborníci....

26. 5. Celkem 17 dní strávila v havajské divočině 35letá Američanka Amanda Ellerová. Vyčerpanou a zraněnou ženu zahlédli záchranáři z vrtulníku...

26. 5. Zájemců o posty po Therese Mayové, britské premiérce a šéfce Konzervativní strany, která se chystá obě funkce postupně opustit, přibývá....