Humoristická výstava Pavla Kantorka navazuje na minulá léta, letos je s názvem Psi a jiná zvířátka v ZOO. Výstava byla otevřena 10. června a potrvá do 12.srpna.   Je umístěna pod širým nebem a navazuje na výstavy, které proběhly v minulých třech letech. Nabídne zpestření pro všechny návštěvníky ZOO v Ústí nad Labem.

Umístěna je u Venkovského dvorku poblíž restaurace Koliba v horní části Zoologické zahrady. Ke zhlédnutí je 50 velkoformátových vtipů, z nichž je 30 tisků oblíbených zvířecích vtipů a dále 20 nových vtipů s psí tematikou. Pavel Kantorek uměl skvěle pootočit perspektivu, se kterou vnímáme běžné situace, a divák tak může na chvilku opustit tíhu každodennosti a od srdce se jí zasmát. Výstavu ocení děti i jejich doprovod. 

Jak tvrdil sám Pavel Kantorek, Češi mají jedinečný smysl pro humor: „Český humor je otevřený a dá se říct neomezený. Češi mají vynikající smysl pro humor, milují i černý humor, který na Západě není tolik populární.“ 

Školící centrum InGarden je výhradním zástupcem autorských práv Pavla Kantorka v České republice od roku 2010. Jeho tvorbu přibližuje pomocí výstav a prodejem tisků a dalších předmětů spojených s autorovou tvorbou.    

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.