„Přeji všem účastníkům dnešního večera hezkou zábavu a mnoho příjemných chvil strávených na plese našeho města a zároveň děkuji všem organizátorům a sponzorům, bez jejichž laskavé pomoci by organizace plesu byla možná jen s velkými obtížemi,“ řekl během slavnostního zahájení starosta Krupky Zdeněk Matouš.

Na všechny přítomné čekal bohatý program. Společenským večerem provázela hudební skupina Alibi, která zahrála skladby a melodie pro všechny generace. Kouzelník J. Vadiš pak se svými asistentkami předvedl vystoupení, během kterého se nejednomu divákovi zatajil dech. Kdo by také nebyl naplněn úžasem, když jedna z asistentek kouzelníka zmizela neznámo kam.

Následně již všichni netrpělivě očekávali vystoupení hlavního hosta večera, kterým byl zpěvák Martin Maxa, aby zpestřil večer svými nejznámějšími hity. Samozřejmě, že neodmyslitelnou součástí programu bylo losování bohaté tomboly s hodnotnými cenami.

Organizátoři reprezentačního plesu již nyní slibují uspořádání jeho dalšího ročníku a děkují všem sponzorům a podporovatelům, kterými byly firmy z krupské průmyslové zóny a okolí. Všichni příznivci společenských plesů a dobré nálady se tedy mohou těšit na další ročník.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.