Letos mají členové skupiny v plánu koncertovat v klubech i na festivalech a natočit i premiérovou desku.  

Lukáš Koranda (kytara, zpěv), Jakub Eminger (klávesové nástroje, akordeon, bonga), Ondra Rončka (basa, vokál), Matěj Koranda (bicí) a Radek Vondráček (sólová kytara, vokál, známý také z působení v kapele Grock). To je nová sestava kapely KoradoBand, která vznikla už v roce 2008, byť jen při příležitosti křtu sólového CD Lukáše Korandy.

Rok 2011 toto uskupení opět oživil a skupina v současné době plánuje řadu vystoupení nejen na severu Čech. „Rozhodně máme posluchačům co nabídnout. Na začátku roku 2012 plánujeme odehrát na Mostecku několik plesů a dalších podobných akcí, abychom oslovili co nejširší spektrum lidí. Poté bychom se rádi podívali do pražských klubů a v neposlední řadě na nějaký letní festival,“ uvedl k plánovaným akcím kapely Lukáš Koranda.

V létě se kluci z KoradoBandu rozhodně nudit nebudou. Kromě koncertování totiž pracují na nahrávání první CD, které by mělo finišovat v červnu. „CD se natáčí u mě ve studiu, všechno včetně masteringu si produkujeme sami. Je to pro nás časově dost náročné, ale dáváme do toho všechno,“ dodal s nadšením Lukáš.

Ochutnávku z nového repertoáru KoradoBandu rozpis nejbližších koncertů najdete na oficiálním webu kapely www.koradoband.cz

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.