V Lize škol využila pořadatelská škola výhody domácího prostředí a její družstva obsadila první a třetí místo. Druhou příčkou dosáhla svého dosud největšího úspěchu v Lize škol SSZŠ Litvínov. Medailisté si zajistili postup do prosincového krajského kola.

Na soutěž mladých stolních hokejistů navázaly v sobotu základní skupiny Českomoravského poháru družstev. V nich se utkalo dvacet týmů všech výkonnostních úrovní. Zastoupeny byly špičkové celky 1. ligy, družstva z nižších soutěží i týmy, které pravidelné ligové soutěže nehrají.

Pětice nejúspěšnějších a nejšťastnějších si vybojovala postup do nedělního finále. Mostecko nejlépe reprezentoval prvoligový BHC AB STAIN Most, který ve své skupině obsadil druhé – bohužel nepostupové – místo. V cestě do finále se mosteckým postavil ve výborné formě hrající tým SHL Brno.

Tradiční brněnský klub neprožil v nejvyšší soutěži zrovna ideální sezónu, v Meziboří si ale vše vynahradil. Po základní skupině zcela ovládl i finále a potřetí v historii vybojoval vítězství v Českomoravském poháru.

Kromě finále týmové soutěže se v neděli odehrál také početně i kvalitně obsazený Pohár města Meziboří, zařazený do hodnocení Českého poháru a spolufinancovaný městem Meziboří. Mezi brněnské Dragony se na medailové posty dostal Tomáš Fleišman z BHC AB STAIN Most. Robin Homolka si do Žďáru n.S. odvezl pohár pro nejlepšího staršího žáka. Nejlepším mladším žákem byl Svatopluk Válek z Třebenic.

Již v pátek se hraje mostecké místní kolo Ligy škol. O den později se v Ostravě definitivně rozhodne o složení účastníků MČR v billiad-hockeyi. A v neděli je na programu také závěrečný díl Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast. Hraje se v klubovně BHC Most v bývalé 13. ZŠ Most.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.