A nevedla si vůbec špatně. V singlu Kozempelová vyhrála svou skupinu a v play-off následně došla do čtvrtfinále. V mixu společně s Janem Rázlem (BK TU Liberec) dosáhla na bronzovou medaili.

Memoriálu Pavla Luňáka v Karlových Varech se ve stejném termínu jako v Ilmenau zúčastnila hned čtveřice hráčů Baníku Most. Tereza Grznárová v kategorii U13 zvítězila, Veronika Burdová skončila na 5. místě. V kategorii U15 získal zlato Blažej Grznár, Laura Stará byla devátá. Na kvalitně obsazené Grand Prix „B“ U13 v Praze startovali Tereza Grznárová, Veronika Burdová a Filip Langmajer. Nejvýraznějším zápisem do výsledkové listiny bylo třetí místo Terezy Grznárové v deblu společně s Kateřinou Malou (1. BK Šumperk).

O týden později pak vyrazili nejmladší členové klubu na šestý díl seriálu Radonice Junior Cup. Ve věkové kategorii U13 byl Blažel Grznár stříbrný, Jan Klokan bronzový. Třetí příčku vybojoval i Jan Bleyer ve věkové kategorii U11. 

V termínu 15.-16. června budou mostečtí ve sportovní hale pořádat republikový turnaj dospělých Grand Prix „B“, během června se hráči a hráčky Baníku Most představí na několika turnajích v Praze a v Pardubicích. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.