Filip Langmajer a Matěj Trup se v silné konkurenci na kurtech týmu Super Stars Most příliš neprosadili, velkou radost pro Baník Most ale přinesly výsledky Terezy Grznárové.

Ta zvítězila jak v singlu, tak v deblu s Kristýnou Kocmanovou (Sokol Radotín Meteor Praha) i v mixu s Dennisem Kerplem (BK TU Liberec). Ve stejný den vybojoval pro Baník Vojtěch Hošek při Grand Prix „D“ U17 v Ústí nad Labem dvě třetí místa, v singlu a v deblu s Jiřím Vocilkou (BK Goram Teplice).

Reprezentantům mosteckého Baníku se dařilo i na trojici turnajů o týden později. Ve vítězné sérii pokračovala Tereza Grznárová v Praze Braníku při další Grand Prix „C“ kat. U13. Triumfovala v singlu, v mixu s Tobiášem Zubrem (Sokol České Budějovice) a v deblu s oddílovou spoluhráčkou Veronikou Burdovou.

Kristina Kozempelová startovala v Dobřanech na republikovém turnaji mladšího dorostu (Grand Prix „B“ U17). Nejlépe si vedla v mixu, kde obsadila s Janem Rázlem (BK TU Liberec) pěkné třetí místo.

Dobře obsazeného turnaje Grand Prix „C“ U15 v Liberci se pak zúčastnila trojice Daniel Ickert, Blažej Grznár a Laura Stará. Nejlepšího umístění z nich dosáhl Daniel Ickert, když obsadil třetí místo v singlu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.