Dvacátý první díl projektu Air-hockey školám, který se koná s podporou společnosti United Energy, přivedl ve středu 6. března do SVČ tentokrát žákyně a žáky 18. ZŠ Most. V jejich turnaji zvítězil Jan Čejka před Lucií Schneiderovou a Matějem Sekerákem.

Jarním pohárem CorroTech pokračoval 13. března také Český pohár v billiard-hockeyi šprtci. Vítězem se stal Jan Matuščín z druholigového oddílu BHC StarColor Most. Druhé místo obsadil jeho týmový spoluhráč Matyáš Vaníček a třetí byl Jan Krmenčík (SVČ Most). Šesté místo znamenalo pro Olivera Čermáka (BHC 15. ZŠ Most) prvenství v kategorii mladších žáků.

V posledním březnovém víkendu cestují billiard-hockeyisté do Prahy. Odehraje se tam jednak 22. ročník Českomoravského poháru družstev, jednak turnaj jednotlivců vyšší kategorie ČP24.

STOLNÍ HOKEJ - VÝSLEDKY:

Air-hockey školám XXI. - Český pohár „B“ - SVČ Most: 1. Jan Čejka, 2. Lucie Schneiderová, 3. Matěj Sekerák, 4. Anna Ferencová, 5. Jaroslav Zuska (všichni 18. ZŠ Most), atd.

Jarní pohár CorroTech – billiard-hockey šprtec – Český pohár Expres - SVČ Most: 1. Jan Matuščín, 2. Matyáš Vaníček (oba BHC StarColor Most), 3. Jan Krmenčík (SVČ Most), 4. Vít Kůřil (BHC StarColor Most), 5. Aleš Veselý (BHC 15. ZŠ Most), atd.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.