Pohádkově kouzelný adventní koncert se konal třetí adventní neděli v kulturním domě Moskva v Žatci. Byl opět předvánočním dárkem dětem, které nemohly být vychovány ve vlastní rodině a stává se již pro desítky dětských domovů a FOD Klokánek tradicí. Dětem v minulých letech zpíval Petr Kotvald, Michal David, Sámer Issa, Adam Mišík, Jarek Šimek, Andrea Andrei, dívčí skupina 5Angels, nebo duo Verona. 

„Vidět a slyšet na jednom pódiu Ivanku Andrlovou a Jana Čenského, kteří zazpívali písničky z pohádky Princové jsou na draka, Jiřího Procházku alias Dlouhého Janka písničky z pohádky Ať žijí duchové, Danu Morávkovou, která vykouzlila papírové sněhové vločky, nebylo jen přáním dětí, ale skutečností,” informovala pořadatelka akcí pro děti z dětských domovů Ivana Stebilová z umělecké agentury Gardes.

„Celým programem provázelo prasátko Pigy se svým kamarádem a kouzelníkem Jiřím Hadašem. Děti kouzlily, tančily, soutěžily a zpívaly. Čekalo na ně vánoční cukroví, občerstvení, dárky a velké překvapení, koncert skupiny pěti mladíků United5, která letos vznikla na podporu mladých talentů. Ochota herců, zpěváků a umělců byla vidět nejen na pódiu, ale i při dlouhotrvajících autogramiádách a focení. V době Adventu máme k sobě všichni blíže. Jsem ráda, že jsme pro tyto děti společně s našimi partnery připravili osobní setkání a především pohádkově kouzelnou atmosféru Vánoc,” dodala Ivana Stebilová.

Účast: Dětský domov a ŠJ Hora Svaté Kateřiny, Dětský domov a Školní jídelna, Litoměřice, Dětský domov Plesná, Dětský domov Žatec, Dětský domov Dlažkovice, Dětský domov Tachov, Dětský domov Most Mosťáček, Dětský domov Mašťov, Dětský domov Ledce, FOD Klokánek Teplice, FOD Klokánek Ústí nad Labem, FOD Klokánek Žatec,

Poděkování patří partnerům akce za mimořádnou podporu: Nemak Czech Republic s.r.o. / Lesy ČR, s.p./ Pekařství Pecud v.o.d. / Karlovarské minerální vody – Mattoni / HP – Pelzer, s.r.o. / Logit, s.r.o. – Radici Group / AGRIMA Žatec s.r.o. / Stadak Optik / RE/MAX 4 you / H+B Jatky Žatec. s.r.o. / Taure / Pekařství a cukrářství Šubrtová, Třebenice / Zahradnictví Cinke / KOVO Žíželice, s.r.o. / GEOS Žatec – geodetická kancelář / Milan Liška Photography / Záchranáři Žatec, o.s. / Polák Akustika / ERKA Žatec, s.r.o. / Klempo Žatec / Uhelné sklady Coufal s.r.o. / S+S Trade – Jarmila Štaubertová / Izopol Dvořák, s.r.o. / FTE automotive Czechia, s.r.o. / Ochranný Svaz Autorský / AgroZZN, a.s. / PREFA Žatec, s.r.o. / Infocentrum Žatec / Cukrárna u Telecomu-Stárek Jiří, Louny / Vackovo pekařství, Louny / Zubní laboratoř Procházka, s.r.o./ Kantez.cz / Cukrárna Květa, Žatec / Jurado Cafe Žatec/ Firo-tour,s.r.o. / Kouzelnému karnevalu Jiřího Hadaše a prasátku Pigy…

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.