Akci bude moderovat Jindra Šípková (mistryně Evropy v bodyfitness), hostem akce bude Andrea Vránová-Kloboučková (druhá vicemiss České republiky roku 2001 a modelka).

Program charitativní akce je pestrý a zajímavý. Během dne proběhne módní přehlídka spodního prádla obchodu Bianca, dále módní přehlídka elegantní módy – Módní oděvy Jablíčko, přehlídka svatebních a společenských šatů salonu Barborka a Dětský krámek U Matěje zajistí přehlídku nejmenších účastníků akce.

V programu od 11 hodin vystoupí písničkář Pavel Foltýn, o hodinu později se představí populární Martin Maxa, od 15 hodin vystoupí Hana Kuklová - zpěvačka s bohatými zkušenostmi a velkým hudebním citem.

Program dále pokračuje od 16:00 vystoupením taneční studio Sanny + Lucie Málková Pole Dance Roudnice nad Labem. Od 16:30 budou jistě zajímavé i orientální tance v provedení studia Caravana Roudnice nad Labem. Odpolední program bude zakončen vystoupením od 17:00 Break Dancem.

K dispozici budou během odpoledne návštěvníkům akce vizážistky, masérky, kadeřnice a manikérky. Minimální poplatek za jejich služby je 50 Kč.

Veškerý výdělek ze služeb a občerstvení bude věnován neziskové organizaci – sdružení pacientek s rakovinou prsu Mamma HELP.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.