Multicentrum PNHoB je víceúčelové multimediální zařízení vybavené moderní audiovizuální technikou a nabízející široké spektrum využití pro akademickou činnost, semináře, konference, prezentace, pracovní dílny, supervizní setkání, sympózia, plesy, divadlo, hudbu, film, vernisáže či dramaterapeutické a arteterapické aktivity.

Za dobu jeho existence se zde kromě činností věnovaných pouze pacientům nemocnice uskutečnily téměř tři stovky koncertů, divadelních představení, výstav, festivalů a dalších aktivit pro veřejnost. Jelikož se jedná o finančně náročné projekty, PNHoB si velice váží partnerů a dárců (kraje, nadace, obce, soukromé subjekty atd.), kterým není osud nemocných spoluobčanů lhostejný a snaží se jim v jejich nemoci pomoci.

Také v roce 2016 připravuje hornobeřkovické Multicentrum pestrou paletu aktivit, na které srdečně zve. Kromě nadupaných line-upů multižánrových festivalů Beřkovické jaro (duben) a Beřkovický podzim (říjen) nás čeká spousta dalších akcí.

Již 2. února zde můžete navštívit koncert písničkářky Simony Klímové a akordeonisty Zdeňka Součka s názvem Duo Slaný Most. O týden později (9. 2.) se divákům představí výjimečná slezská písničkářka a multiinstrumentalistka Beata Bocek doprovázená švédským hudebníkem Christofferem Strandhem. Koncert se uskuteční v rámci turné věnovanému novému albu „O Tobje“, které v Horních Beřkovicích pokřtí MUDr. Jiří Tomeček, MBA, ředitel nemocnice.

V úterý 16. února jsou do Beřkovic zváni milovníci francouzských divadelních komedií. Divadlo Pavla Trávníčka po loňském úspěchu s hrou „Sborovna“ přijíždí tentokrát s veselohrou, která nás zavádí v přímém přenosu do prostředí televizních soutěží. Představení se jmenuje „Sex, čachry a kultura pro všechny“ a mimo Pavla Trávníčka zde účinkují Kateřina Kornová, Linda Finková, Petr Jablonský a další. Na toto představení je nutná rezervace míst.

O týden později pak vystoupí skupina Paya Noia s Pájou Táboříkovou, která vydala novou básnickou sbírku „Jsem tu ráda“ a koncert se uskuteční v rámci turné k nové desce TESTO STEREO TOUR.

Další informace naleznete na www.centrumberkovice.cz nebo facebook.com / Multicentrum Horní Beřkovice.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.