Trio společně vystupuje už tři roky. Zatím stihli odehrát již více než 200 představení a za vynikající výkony získat tři studentské ceny Thálie.

V listopadu si střihli první představení za hranicemi České republiky a Slovenska. A to hned ve velkém stylu! Jelikož nepřestávají lovit nové výzvy, zahraniční premiéru odehráli rovnou v roli headlinera německého festivalu. V současnosti korzují po republice s jejich aktuální tour s názvem Imprassionismus, ke kterému improvizátoři vydali i čtyřbodový manifest. 

Shrnují v něm, o čem letošní tour je. Bude vycházet z jádra lidské přirozenosti a umělci se budou obracet a vracet ke svému vnitřnímu dítěti, ke stavu neposkvrněnosti. „Nebuďme pussyvní ovčí plniči a směřujme své životy cestou k tvůrčí individualitě. Není třeba se přitom bát lidskosti a emocí s ní spojených,“ hlásá poslední bod jejich manifestu. 

Další zastávka tour se odehraje v sobotu 26. května od 18:00 hodin v Kulturním domě Krásná Lípa. „Žánr improvizace je obsáhlý a věnuje se mu hodně lidí, ale to, co děláme my, je na československé scéně, myslím si, ojedinělé. Nabízíme balíček improvizace, který nikdo jiný nemá. Jsme svobodní a užíváme si to,“ láká na představení Hanny Firla. 

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.