Po tři dny bojovali hráči o tituly v hlavních soutěžních kategoriích i v mnoha doplňkových turnajích. Již v pátek se o první překvapení mistrovství postaral hráč ŠK Řenčováci Řevničov Karel Poklop, který skončil společně s Martinem Hoffmanem na třetím místě v turnaji kriketu mužů.

Zatímco Martin Hoffmann má bohaté zkušenosti z mnoha evropských turnajů a je předním hráčem EDU Ranking Men, Karel Poklop se Mistrovství ČR zúčastnil letos poprvé a zabodoval hned ve dvou soutěžních kategoriích. Stříbro vybojoval Pavel Drtil z týmu 40+ Trutnov, který ve finále podlehl svému týmovému kolegovi Karlu Sedláčkovi.

V neděli byly na programu turnaje dvojic mužů, dvojic žen a mládežnické kategorie. V nich hráči z Rakovnicka zastoupení neměli. Do turnajů dvojic mužů nastoupila dvojice Karel Poklop (ŠK Řenčováci Řevničov) a Jiří Kulhánek (Bakalář DC Kalivody).

„Naše“ dvojice se probojovala až do finále turnaje MISTR DOUBLE IN, kde narazila na loňské mistry ČR dvojic ve složení František Humpula a Daniel Barbořák (oba z týmu Gerlich Fulnek). Ti po zásluze zvítězili, rakovnická dvojice obsadila druhé místo a o třetí místa se podělili Pavel Jirkal (Zákeřňáci DC Praha) s Janem Hlaváčkem (Qvíčepu Příbram) a Václav Janošťák (Tajfun Darts Havlíčkův Brod) s Pavlem Strašilem (DC Přibyslav).  

Mistrovství ČR v elektronických šipkách proběhlo pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka a starosty města Žďáru nad Sázavou Mgr. Zdeňka Navrátila.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.