Se sládkem pivovaru Vítem Zrůbkem přivítali první lahve klubového piva záložník Petr Ševčík, asistent trenéra Pavel Řehák a tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

V 11 hodin se rozjela stáčecí linka pivovaru a začaly vyjíždět první láhve Slávistické 11. Na tu úplně první čekali přímo na lince Vít Zrůbek, Petr Ševčík a Pavel Řehák. Lahev všichni tři podepsali a vytvořili tak malou součást klubové historie SK Slavia Praha.

„Pivo k fotbalu patří. A k tomu nejlepšímu fotbalu patří to nejlepší pivo. Pivovary Lobkowicz jsou hrdým partnerem klubu SK Slavia Praha. Vytvoření speciálního klubového lahvového piva tak byl logický krok,“ uvedl Jan Novák, ředitel marketingu Pivovarů Lobkowicz.

„Věříme, že všem fanouškům i hráčům a lidem z klubu bude Slávistická 11 chutnat, že je potěší a že budeme mít všichni společně mnoho příležitostí připíjet jí na oslavu klubových úspěchů. Tím se báječně naplní motto 'fandíme s chutí' našeho partnerství,“ dodal Novák.

Slávistické 11 bylo v pátek stočeno prvních 4 000 lahví. Číslo je symbolické – je to počet míst na tribuně Sever, která je domovem slávistického kotle. Podle zájmu fanoušků a prodejů budou postupně vyráběny další várky. V prodeji je Slavistická 11 exkluzivně ve fanshopu klubu – tedy v kamenné prodejně na stadionu v Edenu i on-line na e-shopu.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.