Hlasovacích lístků se sešlo velké množství, celkem 1913. V kategorii herečka zvítězila Anna Fixová, na druhém místě se umístila Helena Karochová a třetí místo obsadila Helena Lapčíková. Jako nejoblíbenějšího herce si diváci vybrali Romana Štabrňáka. Druhý skončil Jiří Vojta a třetí byl Lukáš Král.

Za nejlepší hru uplynulé sezony označili diváci Válku Roseových (ve hře hraje hostující Michal Dlouhý), za kterou se umístila Balada pro banditu a třetím nejoblíbenějším představením se stala inscenace Hrdý Budžes, která je stálicí příbramského jeviště a počet repríz již překročil šest set.

Diváci vybírali také nejoblíbenější premiéru. V této kategorii dostala nejvíce hlasů Balada pro banditu, na druhém místě skončila hra Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka a třetí místo patří komedii Prokletí nefritového škorpiona, kde hraje titulní roly Bohumil Klepl.

Bez cen však neodešli ani diváci. Z odevzdaných anketních lístků se losoval výherce zájezdu a lístky do divadla si odnesly další dvě šťastlivkyně, které měly štěstí a seděly na sedadlech s vylosovanými čísly.

Ačkoliv další sezóna začíná až v září, bez svých oblíbených herců a hereček diváci nemusí zůstat tak dlouho. Již 16. července od 21 hodin zahrají oblíbenou hru plnou známých písní Balada pro banditu na nádvoří hradu Loket.

První navigace od Mapy.cz. Celá zdarma a s turistickými podklady offline. Stahujte, než vyrazíte na výlet.