Vánoční inspirace floristky Martiny Krátké letos přinese několik novinek. „Moderátorem večera bude nově herec Radovan Klučka, který je veřejnosti dobře známý z  televizních seriálů. Jako hlavní host vystoupí mistryně Slovenska ve floristice 2016, reprezentantka České republiky na Europa Cupu 2016 Klára Franc Vavříková,“ informovala Martina Krátká z květinářství Letizia.

Obě floristky předvedou divákům v sále během hodinového programu ukázky tvorby vánočních dekorací, adventních věnců, svícnů, domovních znamení a vánočních kytic z živých květů. „Můžete se těšit na koncert tvořivosti a nápadů z našich rukou. Celá show bude mít opět doprovodnou projekci a veškeré dekorace, které budeme tvořit, budou prodejné. V nabídce budou opět také hrnkové vánoční hvězdy z české produkce,“ říká Krátká.

Závěr tvořivého adventního večera bude patřit křtu kalendáře Dětského Domova Korkyně a dražbě vánočních kytic rovněž ve prospěch DD Korkyně. Diváci se mohou těšit také na malé překvapení. 

Vstupenky na floristickou show Vánoční inspirace si lze rezervovat na tel. 318 520 673 nebo přes e-mail martina@letizia.cz.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.