Vycházející dvaatřicetiletá hvězda naší funkrockové scény Electric Lady, vlastním jménem Tereza Hrubanová, pocházející s Kladna, žijící v Plzni a krátce v Praze, věnuje se muzice od svých 15 let. O rok později dostala svoji první elektrickou kytaru, která ji naprosto fascinovala. V 17 letech účinkovala už ve třech kapelách. 

Má moc ráda Jimiho Hendrixe, a kromě toho, že si jeho písničky chtěla zahrát, chtěla si také zpívat jeho krásné texty a melodie. Takže to zkoušela a snažila se tak dlouho, až se to povedlo. Jak by Hendrix řekl: Juchú, už mi to zpívá. Tak u Terezy to bylo přesně také tak, prostě se to stalo. Její první autorská kapela byla The Strain. Pak měla ještě skupinu Fairy Tales And Dirty Nails of Jimy Hendrix a různé další projekty v Praze.

V roce 2013 Tereza se svojí kamarádkou Mirkou odletěly do New Orleans na 3 měsíce, kde se věnovala úspěšně pouličnímu hraní. Po návratu do Čech se to Tereze rozjelo. 

Dalším úspěchem v jejím životě se stal slavný výrobce zvukových aparatur a kytar americký Fender, který přijal Terezu jako svoji firemní kytaristku. Je to poprvé, kdy Fender jako svoji ambasadorku zvolil občana ČR.

V lednu 2019 se Tereza zúčastnila prestižního rock-jazzového konkurzu, kde vyhrála a získala titul laureáta prvního stupně. Následuje i pozvání na jeden z největších rockových festivalů v Moskvě, kde bude vystupovat toto léto jako zahraniční host.

Tereza plánuje do blízké budoucnosti tyto akce: po návštěvě v Anglii se dojednal workshop místních skladatelů. Úspěšní skladatelé z Anglie přijedou za Terezou a společně budou psát nové hity. Plánuje se na konec března 2019.

Tereza nahrála píseň pro J.A.R., která vyjde v březnu a bude hlavní písní jejich nové desky Eskalace bobra. Plánuje společnou píseň s Olgou Lounovou, Eddie Stoilowem a americkou hvězdou Nik West -  s těmi se již písně píší. Chtěla by ještě další, jako třeba Ewa Farna, Ben Cristovao a ráda by získala i Martu Jandovou. Má připravenou i show s Pepou Ratajem, rychlokreslířem, který nacvičil s Terezou kresbu Hendrixe na hudbu živě hranou Terezou.

Do léta ji čekají dva prestižní koncerty v Rusku a turné po Německu. Plánuje i Polsko a Anglii, ale tam je vše ještě v jednáních. Chystá spolupráci s Varhanem Orchestrovičem Bauerem, který bude mít koncert v říjnu v Lucerně a společně s Terezou připravují symfonické verze její tvorby. Připravuje i celé nové CD ve spolupráci se světovými skladateli a hudebními umělci, které by mělo mít vyvrcholení v Karlíně příští rok.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.