Dnes již dobře zavedený kralupský klub Kraloup byl pro filmové účely přejmenován na světově znějící Blue Star Club.

Na počátku celonočního natáčení ze čtvrtka 27. na pátek 28. března se například snímala obskurní scéna, kdy delikvent „pod vlivem“ močí ze střechy směrem k právě dorazivšímu policistovi, rotnému Macháčkovi (Vasil Fridrich), který na místo zásahu přijel policejním vozem se zapnutým modrým majákem.

Oba filmové bratry, tedy Kobru i Užovku, ve snímku zpodobňují rovněž bratři, a to Kryštof a Matěj Hádkovi. V dalších hlavních rolích uvidíme Janu Šulcovou, Lucii Polišenskou, Lucii Žáčkovou a Jana Hájka.

Příběh Kobry a užovky ve stylu film noir je následující: Hlavní hrdina zvaný Užovka (Matěj Hádek) je vždy totálně švorc, leč nakonec si ale přece jen polepší obchodem se značkovou konfekcí a cítí se už být takzvaně "za vodou".

Užovka má však bohužel velký problém, a tím je jeho bratr (Kryštof Hádek), smažka Kobra, který, jako naprostá většina narkomanů, krade doslova vše, co mu přijde pod ruku a nestydí se okrádat ani svoji vlastní babičku.

Jakmile to Užovka zjistí, začne důrazně jednat, a to doslova a do písmene! Bratru feťákovi zkusí domluvit ručně i stručně, leč z domluvy se v řeči paragrafů najednou stane pokus o vraždu.

Film s dvacetimiliónovým rozpočtem se bude natáčet až do letošního května, premiéra by se měla konat v březnu příštího roku.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.