Firma Elite představila módní trendy v oblékání letošního roku spolu s účesy. Předváděly se zde také modelky firmy Elite. Během akce vybírala firma také dívky pro budoucí práci modelek.

K tomu jim také firma Elite připravila profesionální podmínky - kadeřníky, stylisty a fografa. Každá dívka obdržela také řadu módních časopisů jako dárek.

Zájem o práci v modelingu projevilo více než 100 dívek, z nichž několik již nafotilo řadu fotografií pro možnou profesionální spolupráci s firmou.

Podmínky: dívky ve věku 13 - 22 let s výškou nad 170 cm, které ovládají základy angličtiny a mají zdravé sebevědomí. Jak řekl Sáša Jány, zástupce Elite Model Look pro ČR a SR, „dnešní generace dívek se vyznačuje především silnými osobnostmi a různými typy.“

Vybrané dívky se zúčastní finále národního a  mezinárodního kola, kde absolvují focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem a tři finalistky získají roční smlouvu s agenturou Elite v hodnotě 150 000, 100 000 a 75 000 amerických dolarů.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.