Dortovou sobotou, která se koná pod záštitou prezidenta Asociace kuchařů a cukrářů ČR Miroslava Kubce, připravilo pro své návštěvníky na tuto sobotu 5. října od 11 do 17 hodin Obchodní centrum Arkády, Praha 4 - Pankrác.

Své 5. narozeniny obchodní centrum oslaví narozeninovým dortem, a to nejen jedním, ale hned několika a všechny budou výjimečné. Zdobit je budou mistři cukráři přímo v obchodním centru.

Jednou z nich je i Markéta Krajčovičová. Její dortové variace jsou podle přání zákazníků velmi kreativní. Vyrábí dorty s dívčí tematikou, jako jsou například značkové kabelky, dort, který vypadá jako orchidej v květináči, nebo dámské pozadí v upnutých džínsech (výroba začne v 13.30 hodin)

Slavnostní předání narozeninového dortu vedení OC Arkády Pankrác a zaměstnancům za účasti prezidenta AKC ČR Miroslava Kubce se uskuteční v 15 hodin. Následně poté v 16.30 hodin proběhne vyhlášení výsledků soutěže návštěvníků o nejlépe nazdobený dort.

Na své 5. narozeniny rozdá obchodní centrum svým návštěvníkům také dárky, celkem 5 miliónů v soutěžní hře pexeso, která bude probíhat od 1. až do 14. října. Finále této soutěže se uskuteční 15. října v 16 hodin v suterénu centra.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.