V pondělí 20. prosince nabízí OC Chodov akci Happy Christmas - vánoční nakupování na poslední chvíli až do 23 hodin. V tento den centrum navíc nabídne k nákupům přijemný poslech vánočních koled, vánoční koncert skupiny Rubin Quartet a dalších.

Rubin Quartet  vystoupí ve složení Helena Gerlichová (1. housle), Eva Petrů (2. housle), Milada Procházková (violoncello) a Jiří Ton (kytara). Jedná se o profesionální hudební soubor absolventů konzervatoře založený v roce 1997, kteří spolupracují s Českým symfonickým orchestrem (H. Gerlichová) a s Českou televizí (E. Petrů). M.Procházková je členem souboru Mondschein interpretujícím soudobou hudbu a J.Ton je v současné době členem orchestru Hudebního divadla Karlín.

V uvedený den budou v OC Chodov vánoční dárky baleny zdarma. Nebudou chybět ani ukázky pečení vánočního cukroví. Od 17 do 20 hodin bude k dispozici módní stylistka G. Koutská, která zákazníky doprovodí do obchodu a pomůže vybrat outfit podle módních trendů. Některé obchody připravily pro tuto příležitost pro zákazníky speciální slevy.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.