V sobotu 23. října zve na vystoupení finalisty Česko Slovenské SuperStar Bena Christovaa, proběhne zde autogramiáda Jiřího Babici k jeho nové knize Babicovy dobroty 2, autogramiáda fotografa Roberta Vana k jeho knize Kuchařka pro kluky. Na programu bude také degustace vína, ochutnávka různých pochutin, kuchařská show a mnoho dalších akcí.

Na 30. října je připraveno vystoupení Miro Šmajdy, finalisty Česko Slovenské SuperStar. Pro ženy je připraveno testování parfémů, což může být i hezká inspirace pro dárky na Vánoce. Pro milovníky zvířat předvede pes Honza vyhledáváni dro.

Na 6. listopadu, kdy akce končí, se chystá velkolepé finále. Vystoupí Martin Chodúr, vítěz Česko Slovenské SuperStar. Dále  je připravena módní přehlídka, ukázka prace asistenčních psů či autogramiáda Báry Nesvadbové a Natálie Kocábové k nové knize pohádek Tři maminky a tatínek. Představí se také řada pěveckých a tanečních souborů. Pro děti bude po celou dobu akce k dispozici narozeninový koutek, kde budou probíhat různé hry a soutěže.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.