A právě tuto knihu bude Helena Vondráčková podepisovat ve čtvrtek 16. srpna  od 17 hodin v obchodním centru Arkády v  Praze na Pankráci.

I když o Heleně Vondráčkové vyšlo v průběhu minulých let už několik knih, tato je přece jenom v mnohém jiná. Hlavně ale přináší řadu zajímavého vyprávění. Nechybí tu ani doslova plejáda vzpomínek zpěvaččiny sestry Zdeny Boudové, která tak přibližuje Helenino dětství stejně jako její umělecké začátky v pražském divadle Rokoko. Hodně se tu vzpomíná na rodinu a Slatiňany, kde dnešní popová diva vyrůstala.

Knížka si ale nevšímá jen idylického dětství, dočteme se tu rovněž o Helenině soukromém životě, o  jejích osudových láskách, ať už šlo o textaře Zdeňka Rytíře, jazzového klavíristu Luďka Švábenského či prvního manžela Helmuta Sickela, německého hudebníka a skladatele – zkrátka se tu dozvíme o všem podstatném, co provázelo její osobní život.

Zpěvaččinu osobnost ostatně přibližují i dopisy, které psala své sestře ze světa, ale třeba i její názory na poslední události, situace a kauzy. Zaujmout může i členění celé knihy včetně vtipných názvů kapitol a mezikapitol, které de facto připomínají názvy zpěvaččiných písniček.

Pozoruhodný je rovněž výběr barevných i černobílých fotografií, z nichž mnohé mají v knize mediální premiéru. Závěr knihy patří kompletnímu seznamu zpěvaččiny diskografie, filmografie a dalším přehledům její umělecké činnosti.    

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.