"Po celé řadě zahraničních mistrů z Ameriky i Evropy mají naši svěřenci možnost se lecčemu přiučit i od bývalé světové jedničky hájící české barvy," těší se na seminář trenér MMA a reprezentační kouč ruské obdoby MMA u nás Miloš Bosák. 

A účastníci již takřka plného semináře se mají skutečně na co těšit. Vždyť Háša, jak tohoto slavného českého fightera zná snad každý, kdo k MMA přičichl, má za sebou obrovské úspěchy mezinárodního významu.

Jako první Čech a jeden z prvních "lehkých" vah pod 65kg podepsal v roce 2007 exkluzívní smlouvu v zámoří. Deset let patřil nepřetržitě k evropské nejlepší desítce ve své váze. Mezi významné úspěchy též patří titul Gladiátor desetiletí v ČR a také Mistr světa organizace WUFC. Zkušenosti, které bude Michal předávat na tomto semináři, pak získal především v American Top Teamu. 

Seminář je otevřený i pro bojovníky z ostatních klubů, ale - jak podotýká manažer Tiger Gymu Emil Horný - kapacita řepské tělocvičny je již takřka vyčerpaná a rezervaci míst není třeba odkládat.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.